Img 5001a

70 let likovne ustvarjalnosti v mestu: brezplačna likovna delavnica za družine z akademsko umetnico Niko Šimac

Objavljeno 16 maj 2018

Vabimo Vas na brezplačni likovni delavnici

20. maja in 3. junija 2018 ob 16. uri na Grad Kromberk

Udeleženci delavnice si bodo najprej pogledali razstavo »Na začetku je bila črta«, 70 let likovne ustvarjalnosti v mestu. Po kratkem vodstvu, si bodo med izbranimi predlogi izbrali tisti motiv, ki ga bodo pod mentorstvom umetnice Nike Šimac interpretirali v tehniki kolaža.

V primeru lepega vremena bo ustvarjanje z naravnimi materiali potekalo v parku Gradu Kromberk, sicer pa v vhodni veži. Delavnica je namenjena družinam (vsaj en otrok in ena odrasla oseba), zaključili jo bomo ob 19. uri.

Število mest je omejeno, zato je obvezna prijava na mail david.kozuh@goriskimuzej.si.

Za material bo poskrbljeno.

70 let likovne ustvarjalnosti v mestu: brezplačna likovna delavnica