Odprtje stalne razstave Na šverc! Tihotapstvo na Goriškem po drugi svetovni vojni
Vljudno vabljeni na odprtje stalne razstave
Na šverc! Tihotapstvo na Goriškem po drugi svetovni vojni
na nekdanji maloobmejni prehod na Pristavi
v soboto, 18. maja, ob 17. uri.
Razstavo bo odprl: Vladimir Peruničič, direktor Goriškega muzeja
Odprtje bo pospremil krajši glasbeni program Draga Misleja - Mefa.
Konferenca za večjo dostopnost s primeri dobrih praks
Morfologija ptice: taktilna razstava
Evropski dnevi arheologije z vodstvom po arheološki razstavi
Poletna muzejska noč z vodstvi in novo razstavo
Poletje začenjamo Med morjem in kamnom
Valvasorjev nagelj prejel kustos David Kožuh
V nedeljo praznujemo mednarodni dan muzejev
Zgodovinar dr. Branko Marušič (1938–2026) ni bil le znanstvenik